Про нас

Misechko.Accounting є частиною Юридичною фірми «Місечко та Партнери», яка створена та надає юридичні послуги з 2009 року.

Необхідність створення Misechko.Accounting викликана зростаючим попитом на бухгалтерські та кадрові послуги серед клієнтів «Місечко та Партнери», в більшій мірі іноземних компаній та іноземних представництв.

Завдяки значному досвіду обслуговування іноземних компаній та представництв, працівники Misechko.Accounting готові допомогти бізнесу розібратися з бухгалтерським обліком, кадровим діловодством, оптимізувати податки та підтримувати стійкий фінансовий стан вашої компанії.

Якщо Ви ще роздумуєте над передачею на аутсорсинг ваших фінансових та бухгалтерських функцій, то вибір правильного партнера – критично важливий. Вибравши такий спосіб ведення бухгалтерського обліку, ви наймайте не тільки бухгалтера, кадровика, а й надійного консультанта, аналітика та адвоката, який буде цінним внеском у ваш бізнес.

Наша мета полягає в тому, щоб надати нашим Клієнтам комплексне рішення, яке охоплює послуги у сфері бухгалтерського та кадрового обліку, а також юридичних послуг. Наш досвід у всіх вищезазначених сферах служить нашим Клієнтам з упевненістю в постійно змінюваному правовому та податковому середовищі, дозволяючи їм зосередитися на своїй основній діяльності.